Księgowa z doświadczeniem
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Telcon Sp. z o.o.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

Na potrzeby naszego klienta z branży nieruchomości i hotelarskiej poszukujemy księgowej, która poprowadzi księgowość kilku spółek (sp. z o.o.).

zakres obowiązków :

  • Nadzór nad prawidłowością dokumentacji wprowadzanej do systemu księgowego Comarch
  • Kontakt z działem sprzedaży w celu przekazywania dokumentów i ustalania szczegółów zdarzeń księgowych
  • Bieżąca współpraca, przekazywanie informacji w zespole księgowym oraz z zarządem
  • Nadzór merytoryczny nad dokumentacją księgową spółek
  • Przygotowywanie i wysyłanie deklaracji do różnych urzędów
  • Kontakt z urzędami i instytucjami związanymi z obszarem działań firmy
  • Wykonywanie i wysyłka deklaracji dla GUS, banków, itp.
  • Wprowadzanie, import zdarzeń księgowych do systemu (doraźnie)
  • Nadzór nad pracą innych osób z działu księgowego (3 osobowy dział księgowy)

Wymagania
  • Praca na programie Comarch Optima
  • 5 letnie doświadczenie na stanowiskach księgowych
  • Efektywna organizacja czasu pracy
  • Umiejętność współpracy z innymi osobami w dziale i zarządzanie czasem pracy innych osób
  • Sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy
  • Pracę w dziale księgowym w spółkach nieustannie rozwijających się już od 20 lat
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy poprzez szkolenia
  • Aktywne wsparcie w codziennej pracy ze strony zarządu oraz osób z innych działów
  • profity i zniżki pracownicze

  • Praca Łódź
  • Księgowy Łódź
  • Księgowa Łódź
  • Główny księgowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293