Projektant Konstrukcji Budowlanych
  • pomorskie
pomorskie, pomorskie, Polska
Klient JOBS.PL
20. 4. 2024

Dla jednego z  największych i najbardziej doświadczonych deweloperów mieszkaniowych w Polsce.

Od początku działalności do 31 grudnia 2023r. zrealizowaliśmy 83 wieloetapowe inwestycje mieszkaniowe, w których powstały 424 budynki z ponad 28,5 tys. lokalami mieszkalnymi.

Nasza mapa inwestycji obejmuje 19 lokalizacji, zarówno w największych aglomeracjach, takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź czy Trójmiasto, jak i mniejszych miastach o dużym potencjale do prowadzenia działalności deweloperskiej, jak Bydgoszcz, Toruń czy Wieliczka.

Oferujemy mieszkania w cieszącym się największym zainteresowaniem segmencie popularnym oraz popularnym premium z dodatkowymi udogodnieniami jak pakiet antysmogowy i smart home.

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie projektów koncepcyjnych, technicznych oraz wykonawczych
  • Praca w środowisku CAD i BIM
  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych
  • Opracowywanie rysunków warsztatowych
  • Koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów
  • Analiza oraz optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych
  • Prowadzenie nadzorów autorskich

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (wymagane: budownictwo)
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Doświadczenie przy projektowaniu obiektów w konstrukcji żelbetowej w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad oraz programów do obliczeń statyczno-wytrzymałościowych
  • Znajomość programu Revit

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania inegracyjne
  • Krótszy czas pracy w piątek
  • Premia

Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno - budowlanej.

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190