Projektant/ka Konstrukcji Budowlanych
  • pomorskie
pomorskie, pomorskie, Polska
Klient JOBS.PL
20. 4. 2024

Dla naszego klienta, lidera w branży Budowlanej / Dewelopera poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis Stanowiska:

- Opracowywanie projektów koncepcyjnych, technicznych oraz wykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych

- Praca w środowisku CAD i BIM

- Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych

- Opracowywanie rysunków warsztatowych

- Koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów

- Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów

- Analiza oraz optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych

- Nadzór nad zgodnością tworzonego projektu z przyjętymi przez firmę standardami oraz ogólną       koncepcją projektu

- Prowadzenie nadzorów autorskich

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (wymagane: budownictwo)
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Doświadczenie przy projektowaniu obiektów w konstrukcji żelbetowej w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad oraz programów do obliczeń statyczno-wytrzymałościowych
  • Znajomość programu Revit
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno - budowlanej.

Oferujemy:

  • Szkolenia specjalistyczne
  • Jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • napoje
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno - budowlanej

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190