Projektant Instalacji Sanitarnych i Technologicznych
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Experum HR
14. 3. 2024

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 29 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.Dla naszego Klienta, firmy z branży energetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko: Projektant Instalacji Sanitarnych i Technologicznych.

8981/PI

Obowiązki

  • samodzielne przygotowywanie projektów technologicznych i koncepcji,
  • współpraca i uzgodnienia z urzędami i organami samorządowymi,
  • samodzielne sporządzanie projektów technicznych/wykonawczych i dokumentacji powykonawczej,
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej,
  • kompletowanie dokumentacji,
  • samodzielne wykonywanie rysunków, opisów technicznych, zestawień materiałów, doborów urządzeń,
  • kontakt i współpraca z Klientem podczas realizacji projektu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: inżynieria środowiska, ekoenergetyka i pokrewne,
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • biegła znajomość programu AutoCAD/BricsCAD,
  • mile widziana znajomość obsługi: CADprofi, Profil Koordynator, Revit,
  • uprawnienia budowlane do projektowania instalacji sanitarnych,
  • umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielnej organizacji pracy,
  • myślenie analityczne.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży OZE,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • system premiowy po okresie próbnym,
  • niezbędne narzędzia do pracy.

  • Praca Poznań
  • Projektant Poznań
  • Technik urządzeń sanitarnych Poznań
  • Projektant gier komputerowych Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714