Projektant instalacji teletechnicznych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ManpowerGroup
30. 4. 2024

Zadania:

  • przygotowywanie projektów wykonawczych i powykonawczych instalacji teletechnicznych (sygnalizacja pożaru, kontrola dostępu, CCTV, SSWN, sieci LAN)

  • przygotowywanie we współpracy z działem handlowym kosztorysów i ofert techniczno-handlowych

  • współpraca z przedstawicielami klientów w zakresie uzgodnień projektowych

  • współpraca z kierownikami projektów w zakresie uzgodnień projektowych na budowie

    budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem i dostawcami

Wymagania:

  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku i znajomość systemów teletechnicznych

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (elektroniczne, telekomunikacyjne lub elektryczne)

  • znajomość zagadnień z dziedziny systemów bezpieczeństwa elektronicznego.

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność obsługi programu AutoCad,

  • mile widziana znajomość platformy projektowej 3D BIM Revit

  • mile widziana znajomość programu kosztorysowego Norma

  • znajomość języka angielskiego (A2-B2)

  • wysokie umiejętności interpersonalne

  • umiejętność zdobywania informacji i rozwiązywania problemów

  • otwartość na nowinki techniczne, kreatywność i inicjatywa w działaniu

  • dobra organizacja pracy

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie zawierane z firmą naszego Klienta na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin (forma zatrudnienia według preferencji - umowa o pracę lub B2B)

  • udział w wewnętrznych projektach rozwojowych oraz możliwość współtworzenia narzędzi optymalizujących codzienną pracę

  • możliwość podnoszenia kompetencji technicznych poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

  • możliwość rozwoju osobistego poprzez dofinansowanie zajęć sportowych, wyjazdy integracyjne, dofinansowanie kursów i szkoleń z zakresu umiejętności interpersonalnych

  • Praca Warszawa
  • Projektant Warszawa
  • Projektant gier komputerowych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030