Projektant / Asystent projektanta - branża elektryczna i elektroenergetyczna
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
JAMP PROJEKTY sp. z o.o.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie sieci elektroenergetycznych WN, SN, nN, zgodnie z najnowszymi standardami branżowymi, normami, przepisami prawa budowlanego, energetycznego, administracyjnego
  • Współpraca z innymi działami inżynieryjnymi oraz z klientami
  • Prowadzenie projektu- koncepcja, proj. Techniczny, proj. Budowlany, proj. Wykonawczy
  • Pozyskiwanie uzgodnień, decyzji administracyjnych, opinii
  • Praca w terenie – wizje lokalne, spotkania z klientami

WYMAGANIA:
  • Minimum 3 letnie doświadczenia w projektowaniu sieci elektroenergetycznych.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w branży
  • Znajomość obowiązujących norm i przepisów potrzebnych w procesie projektowym
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności komunikacyjne.
  • Inicjatywa oraz zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Prawo jazdy Kategorii B
  • Znajomość programów typu CAD 2D (np. AutoCAD, ZWCad itp.)
  • znajomość pakietu MS Office (word, excel)
  • Praca stacjonarna na pełen etat

OFERUJEMY:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie grupowe, kartę sportową.
  • Możliwość pracy nad innowacyjnymi projektami w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją w branży elektroenergetycznej
  • Doskonałe warunki do rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.
  • Umowę o pracę

  • Praca Wrocław
  • Projektant Wrocław
  • Projektant gier komputerowych Wrocław
  • Asystent Wrocław
  • Asystent stomatologiczny Wrocław
  • Asystent zarządu Wrocław
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190