Projektant/ asystent projektanta instalacje sanitarne
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Goktan Grzegorz Jaworski
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Sporządzanie dokumentacji powykonawczych

- Wykonywanie projektów budowlanych/wykonawczych

- Pomoc dla projektanta (przygotowywanie podkładów rysunków itd.)

- Przygotowywanie dokumentacji do przekazania biurom architektonicznym

WYMAGANIA:

- Wykształcenie kierunkowe Inżynierii Środowiska, Budownictwa lub podobne

- Bardzo dobra znajomość programu autocad

- Bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego

- Dobra znajomość pakietu Office

- Chęć nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji

- Rzetelność, dokładność, cierpliwość, orientacja na szczegóły

- Pozytywne nastawienie i komunikatywność

OFERUJEMY:

- Praca w ciekawej i innowacyjnej branży (technologia paliw)

- Wsparcie na każdym etapie rozwoju

- Niezbędne narzędzia pracy (komputer, program autocad itd.).

- Wymiar pracy: Pełny etat / ¾ etatu (po okresie próbnym możliwa umowa o pracę)

- Zdobycie wymaganej praktyki do uprawnień budowlanych

- W późniejszym etapie możliwość dodatków/ premii za wykonane projekty

  • Praca Wrocław
  • Projektant Wrocław
  • Projektant gier komputerowych Wrocław
  • Asystent Wrocław
  • Asystent zarządu Wrocław
  • Asystent stomatologiczny Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659