Projektant
  • Kalisz
Projektant
Kalisz, Kalisz, Greater Poland Voivodeship, Polska
SKLEPY KOMFORT S.A.
5. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Projektant

Miejsce pracy: Kalisz

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie łazienek i kuchni z wykorzystaniem asortymentu firmy
  • Doskonalenie wiedzy produktowej
  • Prowadzenie procesu sprzedaży zgodnie z obowiązującym standardem obsługi klienta
  • Dbałość o ekspozycję i estetykę salonu sprzedaży

Podział czasu pracy

  • 40% Projektowanie
  • 60% Obsługa klienta

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu wnętrz – w szczególności łazienek lub kuchni
  • Znajomość programów do projektowania
  • Wiedza dotycząca najnowszych trendów designerskich
  • Zrozumienie potrzeb klienta

Mile widziane

  • Znajomość programu Cad Decor
  • Kierunkowe wykształcenie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • karta sportowa
  • zaplanowany proces wdrożenia do organizacji
  • udział w eventach
  • nagroda za polecenie pracownika
  • Akademia Projektanta (program rozwojowy)
  • #ProjektanciKomfort inspiracje, wymiana doświadczeń
  • 50% Koszty Uzyskania Przychodu = wyższe wynagrodzenie
  • premia miesięczna
  • prezenty świąteczne
  • wellbee – platforma wspierająca dobrostan psychiczny
  • eTutor – platforma do nauki języków obcych
  • darmowy dostęp do ebooków i audiobooków

Sklepy Komfort S.A. - to miejsce, gdzie od ponad ćwierć wieku, w 160 sklepach kreujemy świat wnętrzarski zgodnie z najnowszymi trendami. Naszym priorytetem jest podążanie za potrzebami klientów, dlatego chcemy być w Waszych domach kompleksowo. Będąc liderem w sprzedaży pokryć podłogowych poszerzamy asortyment o wyposażenie łazienek, kuchni, drzwi oraz dodatki aranżacyjne - tak, by tworzyć wyjątkowe wnętrza.

  • Praca Kalisz
  • Projektant Kalisz
  • Projektant gier komputerowych Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570