Asystent sprzedaży
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, Wielkopolskie, Polska
Netland
20. 4. 2024

Firma Netland od 20 lat prowadzi sprzedaż sprzętu komputerowego. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za wsparcie zespołu handlowego w sprzedaży produktów i rozwiązań z obszaru IT.
Obecnie poszukujemy:
Asystenta sprzedaży
Zakres obowiązków:
Wsparcie działu handlowego w zakresie obsługi pozyskanych zamówień
Koordynacja realizacji zamówień
Wystawianie dokumentów handlowych
Nadzór nad gwarancją i terminowością dokumentów
Kontrola nad terminami w zakresie dokumentów związanych z obszarem handlowym
Stały kontakt z działem handlowym
Oczekiwania:
Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w bankowości
Mile widziane wyższe wykształcenie
Zainteresowanie obszarem IT
Wysoka kultura osobista, pełne zaangażowanie i dobra organizacja pracy
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 Pełne wdrożenie
 Pracę w doświadczonym zespole i miłej atmosferze
 Dostęp do baz wiedzy czołowych producentów
Ubezpieczenie grupowe
 Pakiet MultiSport

  • Praca Kalisz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kalisz
  • Asystent Kalisz
  • Asystent Kalisz Pomorski
  • Asystent stomatologiczny Kalisz
  • Asystent zarządu Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190