Project Manager (Remote)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Crestt
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Cześć!

Poszukujemy Project Managerów na potrzeby projektu wdrożenia narzędzia do zarządzania ryzykami i audytami. Klientem jest firma budowlana specjalizująca się w kompleksowej realizacji projektów budowlanych, obejmujących szeroki zakres sektorów, w tym infrastrukturę drogową, kolejową, energetyczną, przemysłową, mieszkaniową oraz budynki użyteczności publicznej.

Lokalizacja: 100% zdalnie (wdrożenie w formie hybrydowej w Warszawie)

Stawka: b2b: 120 – 150 PLN netto+vat/h

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektem zgodnie z ustalonym zakresem, harmonogramem i budżetem projektu.
  • Zarządzanie ryzykiem i zmianą w projekcie.
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji pomiędzy zespołem projektowym i interesariuszami projektu.
  • Zarządzanie dokumentacją analityczno-projektową.
  • Przekazywanie interesariuszom informacji o przebiegu realizacji projektu.
  • Organizowanie i prowadzenie spotkań z przedstawicielami spółek oraz zespołami wytwórczymi, użytkownikami końcowymi i pozostałymi interesariuszami projektu.
  • Koordynacja realizowanych zadań przez członków zespołu.
  • Zapewnienie i nadzór nad testami pozwalającymi na zatwierdzenie prawidłowego działania oprogramowania.
  • Kontrola poszczególnych etapów przebiegu projektu i koordynacja działań poszczególnych zespołów.
  • Dostarczenie rezultatów projektu w uzgodnionym harmonogramie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w kierowaniu średnimi lub dużymi projektami informatycznymi, co najmniej 5 lat, w tym minimum 2 na stanowisku kierowniczym, wielkość projektu: zespół min. 15 osób.
  • Doświadczenie w projektach aplikacyjnych i regulacyjnych.
  • Doświadczenie przy wdrażaniu narzędzi do zarządzania ryzykami lub audytami lub SOX.
  • Znajomość różnych metodyk prowadzenia projektów np.: metodyk zwinnych.
  • Umiejętności organizacyjne i zarządcze - planowanie i priorytetyzacja zadań, zarządzanie zasobami, efektywne egzekwowanie zleconych prac.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

Zapraszamy do aplikowania! :)

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713