Project Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Greywolf SA
16. 9. 2024

Oferta ta jest idealna dla każdego, komu w żyłach płyną paliwo i energetyki.

Poszukujemy osób, które wniosą do zespołu swoją energię i doświadczenia.

Obecnie koncentrujemy się na dynamicznym rozwoju wiodących marek Grupy Greywolf i rozbudowie portfolio naszych produktów.

A to oznacza niesamowitą przygodę kreowania i wdrażania naszych idei w życie!

Fastline to najbardziej dynamicznie rozwijająca się marka Grupy Greywolf (Fastline Advertising, Fastline Extereme Events, Fastline Racing Academy, Fastline Supercars I Fastline Supercars Club)

Fastline to agencja reklamowa i eventowa, organizator programów incentives, szkoła jazdy sportowej i wyścigowej organizująca eventy na torach, w której wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte w wyścigach samochodowych, stworzyliśmy przedsięwzięcie, jakiego wcześniej w Polsce nie podjął się nikt: treningi jazdy sportowej i wyścigowej w legendarnych samochodach wyścigowych.

Każdy z ludzi naszego teamu, poza zakresem swoich obowiązków ma liczne okazje do wzbogacenia się o nowe umiejętności w zakresie jazdy sportowej oraz uczestnictwa w eventach na torach na całym świecie.

W pracy twoim zadaniem będzie tworzeni, planowanie, komunikacja i realizacja najważniejszych projektów polskich i zagranicznych.

Jeśli zaginanie czasoprzestrzeni w kalendarzu, oraz szwajcarska precyzja nie są Ci obce – rozglądamy się właśnie za Tobą!

Szukamy przebojowej, bezkompromisowej i profesjonalnej osoby na stanowisko PROJECT MANAGER do realizacji kluczowych projektów Greywolf Group i dynamicznie rozwijającej się jej części Fastline.

Twój zakres obowiązków

-     projektowanie i realizacje bieżących projektów events/incentives

-     współtworzenie koncepcji kreatywnych

-     prowadzenie bieżących projektów marketingowych 360 (digital, content production, campaign, print, social media, copywriting, etc.)

-     bezpośredni kontakt klientami

-     codzienna współpraca z projektantami graficznymi

-     organizacja, produkcja i obsługa eventów na torach Polski i Europy o charakterze incentive

-     współpraca z dedykowanym zespołem do obsługi projektu (social paid, graphic design, photo/video, print, etc.),

-     bieżąca współpraca z partnerami zewnętrznymi

-     bieżące monitorowanie oraz analiza rynku i konkurencji

-     śledzenie trendów związanych z branżą i komunikacją marketingową

Dołącz do nas, jeśli:

-      jesteś ambitny/a i chcesz rozwijać się przy ciekawych projektach

-      masz poczucie estetyki i znasz trendy w projektowaniu i reklamie offline i online

-      masz doświadczenia na podobnym stanowisku - chętnie agencyjnego, eventowego

-      znasz zasady działania i prowadzenia komunikacji w social mediach

-      znasz zasady organizacji sesji zdjęciowych

-      posiadasz umiejętności poprawnego redagowania tekstów oraz prowadzenia korespondencji formalnej również po angielsku

-      posiadasz sprawności w posługiwaniu się MS Office i narzędziami do zarządzania projektami

-      posiadasz dobre umiejętności organizacji swojej pracy

-      cechujesz się ponadprzeciętnym zaangażowaniem, sumiennością i rzetelnością

-      masz wysoce rozwiniętych umiejętności interpersonalne oraz nienaganną kulturę osobistą

-      posiadasz umiejętności pracy pod presją czasu

-      jesteś dyspozycyjna

-      posiadasz prawa jazdy min. kat. B – zamienimy je w licencję wyścigową!

-      znasz język angielski na poziomie min. B1 i sprawnie poprowadzisz projekty zagraniczne

Oferujemy

-      unikatowe wydarzenia, atrakcyjne podróże zawodowe na arenie polskiej i międzynarodowej

-      rozwój i możliwość doskonalenia kompetencji

-      dynamiczna ścieżka rozwoju managerskiego

-      ciągłe wyzwania, dużą samodzielność, realny wpływ na podejmowane inicjatyworaz działania

-      teamwork w fajnym gronie ekspertów różnych obszarów rynku

-      pracę w klimatycznym offowym biurze na Mokotowie w kameralnej atmosferze odległej od klimatu korporacyjnego

-      realizację projektów eventowych i incentives w najpiękniejszych miejscach Polski, Europy i Świata

-      atrakcyjne warunki płacy i pracy w oparciu o kontrakt b2b

Zainteresowana? Wysyłaj CV!

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045