Project Manager (budownictwo)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Portfel Inwestycyjny Apartamenty & Hotele Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie cykliczne postępów inwestycji;
  • Współpraca z GW, Inspektorem Nadzoru oraz pozostałymi uczestnikami procesu budowlanego;
  • Kontrola przebiegu procesu budowlanego;
  • Kontrola budżetu, standardu jakości prac oraz terminowości zakontraktowanych prac;
  • Kontrola realizacji obowiązków wynikających z umów i ich weryfikacja;
  • Koordynacja zagadnień powstałych w trakcie pracy nad projektem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane/techniczne;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office;
  • Umiejętność prowadzenia projektów i zarządzania zadaniami;
  • Znajomość Prawa Budowlanego oraz przepisów techniczno- budowlanych
  • Praktyczna wiedza techniczna;
  • Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • Dyspozycyjność;
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w rozwijającej się firmie,
  • Uczestnictwo w nowych, wyjątkowych projektach,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Wsparcie przełożonego.

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Technik budownictwa Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570