Project Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Envirly
24. 9. 2024

Envirly to polska nagradzana firma technologiczna oferująca innowacyjną platformę do zarządzania zrównoważonym rozwojem, śladem węglowym organizacji i produktów. Dzięki platformie przedsiębiorcy mogą stale śledzić i analizować wpływ firmy na środowisko, tworzyć raporty niefinansowe, a także podejmować działania dekarbonizacyjne nakierowane na zieloną transformację, jednocześnie generując pozytywny ekonomiczny zwrot z inwestycji. Zespół Envirly obsługuje renomowanych klientów z Europy i całego Świata, koncentrując się na rynku Europy Środkowo-Wschodniej.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami ESG z kluczowymi Klientami i Partnerami: dbanie o terminowość, koordynacja prac, planowanie projektu, monitorowanie postępu, dokumentowanie projektów
  • Dbanie o relacji z Klientami i Partnerami
  • Komunikacja między działam: zapewnienie otwartej i skutecznej komunikacji zarówno wewnątrz zespołu, jak i z interesariuszami zewnętrznymi.
  • Zarządzanie ryzykiem: rozpoznawanie, ocena i zarządzanie ryzykami związanymi z projektem.

Nasze wymagania

  • Mile widziana znajomość standardów takich jak GHG Protocol, LCA, ESG, SBTi, SDGs, GRI, CDP, Taksonomia, CSDDD
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem projektami.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1).
  • Biegłość w obsłudze programów Microsoft Office (szczególnie Powerpoint i Excel).
  • Chęć działania w dynamicznie zmieniającym się środowisku.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 13 000 PLN + w zależności od doświadczenia (dowolna umowa)
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole pełnym energii i pomysłów.
  • Realny wpływ na rozwój produktu Envirly i rozwój swojej kariery.
  • Karta multisport, opieka zdrowotna, spotkania integracyjne

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192