Project Manager
  • Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, Pomeranian Voivodeship, Polska
ER Group dla Klienta
17. 5. 2024

Dla naszego klienta, znanej marki z branży suplementów diety, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Project Manager

Przyszły zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektami (analiza wymagań projektu, zbieranie danych, monitorowanie postępów oraz raportowanie wyników)
  • Wdrażanie nowych produktów (od pomysłu po koordynowanie każdego z etapów)
  • Zarządzanie ryzykiem (identyfikacja potencjalnych zagrożeń i wdrożenie działań zapobiegawczych)
  • Zapewnienie efektywnej komunikacji między działami (współpraca z działem marketingu, handlowym, graficznym
  • Zapewnienie jakości prowadzonych projektów od strony proceduralnej
  • Raportowanie postępów prac do Dyrektora Operacyjnego

Wymagania pracodawcy:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku (jako Project Manager w lub obszarze marketingu)
  • Znajomość dobrych praktyk zarządzania projektem
  • Umiejętność zarządzania ryzykiem i zmianą
  • Zdolność do zarządzania wieloma projektami jednocześnie
  • Kreatywność, inicjatywa oraz podejście proaktywne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną wybraną przez kandydata formę zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe
  • Benefity pozapłacowe: karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Możliwość skorzystania z programu emerytalnego
  • Zniżki na produkty firmowe
  • Kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Udział w międzynarodowych eventach/ targach
  • Rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i znanej marce

(*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

  • Praca Pruszcz Gdański
  • Manager Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353