Project Manager
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
K+ Group
28. 3. 2024

K+ Group to nie tylko firma. To 12 lat zaangażowania, 150 ekspertów i wiele zdobytych nagród w renomowanym konkursie „Złote Spinacze” (i nie tylko). Nasz team to połączenie doświadczenia, świeżości i kreatywności. Obecnie do K+ Creative naszego zespołu kreatywnego poszukujemy Project Managera/ki, osoby otwartej na nowe wyzwania, chętnej do nauki i rozwoju w świecie kreacji.

Zakres zadań:

  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami
  • Bieżąca obsługa projektów i zleceń
  • Proaktywne podejście do wyzwań projektowych
  • Opracowywanie harmonogramów działań
  • Sporządzanie kosztorysów
  • Tworzenie raportów i podsumowań
  • Partnerska współpraca z pozostałymi działami agencji

Zaaplikuj do nas, jeśli:

  • Masz minimum 1,5-roczne doświadczenie w zarządzaniu projektami w agencji reklamowej
  • Lubisz to, co robisz
  • Masz doświadczenie w koordynowaniu produkcji kampanii reklamowych obejmujących online i offline, projektów zintegrowanych i projektów web dev
  • Przynosisz rozwiązania problemów, a nie problemy do rozwiązania
  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym bieżącą komunikację na projektach
  • Masz umiejętności organizacyjne i rezolutną samodzielność
  • Zachowujesz spokój pod presją czasu
  • Komunikujesz się w przyjazny i klarowny sposób
  • Chcesz być częścią zespołu, który zawsze może na sobie polegać

Co możemy Ci zaproponować:

  • Dobrze skomunikowane miejsce pracy, byś nie tracił/a czasu na dojazd (choć teraz pracujemy głównie zdalnie, a spotykamy się raz w tygodniu w biurze na Team Day ;))
  • Lekcje angielskiego, by z każdym złapać wspólny język
  • Kafeterię MyBenefit, by praca dawała więcej satysfakcji
  • Prywatną opiekę medyczną, bo ważne jest dla nas Twoje zdrowie
  • Ubezpieczenie na życie, żebyś czuł/a się bezpiecznie
  • Realne możliwości rozwoju, bo chcemy, żebyś rósł/a razem z nami

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Manager Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714