General Manager
  • Czosnów
Czosnów, Czosnów, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Jeśli posiadasz doświadczenie w zarządzaniu produkcją, w zarządzaniu zmianą czujesz się jak ryba w wodzie, a współpraca i godzenie interesów różnych stron to Twoje drugie imię - bardzo prawdopodobne, że szukamy właśnie Ciebie!

Dla jednego z naszych klientów z branży produkcyjnej poszukujemy kandydata na stanowisko General Manager. Jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku - aplikuj, a my oddzwonimy aby porozmawiać o szczegółach.

Oczekujemy

  • minimum 3-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku General Managera, szczególnie w obszarze planowania i budżetowania (warunek konieczny)
  • doświadczenia w zarządzaniu produkcją (warunek konieczny)
  • zaawansowanej znajomości języka angielskiego (poziom min. B2 - warunek konieczny)
  • doświadczenia w zarządzaniu operacjami i kapitałem ludzkim z nastawieniem na współpracę i rozwiązywanie problemów
  • znajomości procesów i funkcji biznesowych (finanse, HR, zaopatrzenie, itp.)
  • znajomości standardowych urządzeń branżowych i wiedzy technicznej
  • wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych, dyplomatycznych, biznesowych
  • wysokiej kultury osobistej i partnerskiego podejścia w relacjach z pracownikami, klientami, dostawcami
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych i silnych zdolności analitycznych
  • doskonałych umiejętności organizacyjnych i przywódczych
  • zdolności do tworzenia odpowiedzialności i dawania przykładu
  • silnych umiejętności budowania zespołu, podejmowania decyzji i zarządzania ludźmi

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę lub kontrakt managerski na okres ok. 2 lat
  • atrakcyjne wynagrodzenie i auto służbowe
  • pełne wyzwań zadania związane z zarządzaniem firmą w zmianie
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach

Zadania

  • formułowanie celów strategicznych i operacyjnych firmy, opracowywanie procesów dążących do optymalizacji i zwiększenia efektywności oraz ustalanie zasad obowiązujących w firmie
  • zarządzanie budżetami i prognozami, optymalizacja wydatków
  • zwiększanie produkcji, wydajności aktywów i elastyczności przy jednoczesnym minimalizowaniu niepotrzebnych kosztów i utrzymywaniu obecnych standardów jakości
  • odpowiedzialność za wydajność produkcji, jakość produktów i terminowość wysyłek
  • zapewnienie produktywnej pracy i rozwoju zawodowego pracowników
  • zakup materiałów, planowanie zapasów i nadzorowanie wydajności magazynu
  • ulepszanie systemów zarządzania operacyjnego, procesów i najlepszych praktyk w celu podniesienia jakości obsługi klienta
  • proponowanie i wdrażanie rozwiązań problemów
  • zbieranie i analizowanie danych w celu znalezienia miejsc marnotrawstwa
  • przygotowywanie regularnych raportów dla kierownictwa wyższego szczebla
  • przeprowadzanie kontroli jakości i monitorowanie KPI produkcji

  • Praca Czosnów
  • Manager Czosnów
  • Czosnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228