Programista Systemowy (Python)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Polska
nazwa.pl
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Widełki:

15 000 - 21 500 PLN brutto / miesiąc (UoP)
15 000 - 26 000 PLN netto / miesiąc (B2B)

Technologie i umiejętności:

  • Python lub Perl - Bardzo dobrze
  • Linux - Bardzo dobrze
  • Bash - Dobrze
  • GIT - Dobrze
  • MySQL lub PostgreSQL - Dobrze
  • C lub C++ - Dobrze

Twoje zadania

  • rozwój i tworzenie backend’owych aplikacji pracujących w środowisku Linux.
  • projektowanie architektury systemów i aplikacji
  • rozwiązywanie problemów w aplikacjach i naprawę błędów
  • praca z technologiami: OpenStack, ELK, ZOOKeeper, RabbitMQ, Apache, Nginx, Postfix, Dovecot, MySQL, PostgreSQL, LDAP, Couchbase, LXC, KVM

Kogo szukamy?

  • posiadasz kilkuletnie doświadczenie jako Inżynier lub Programista Systemowy
  • masz zaawansowaną znajomość Python/ Perl
  • doskonale odnajdujesz się w środowisku Linux

Idealnie jeśli:

  • masz doświadczenie w pracy przy złożonych i rozproszonych systemach
  • pracowałeś/aś przy projektach z obszaru Research & Development
  • posiadasz znajomość zagadnień sieciowych (TCP/IP)

Opis projektu

Utrzymanie i rozwój infrastruktury hostingowej.

  • Praca Kraków
  • Programista Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246