Inżynier Systemowy/Devops
  • Kraków
Kraków, Kraków, Polska
nazwa.pl
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Widełki:

15 000 - 21 500 PLN brutto / miesiąc (UoP)
15 000 - 26 000 PLN netto / miesiąc (B2B)

Technologie i umiejętności:

  • Linux - Bardzo dobrze
  • Ansible - Dobrze
  • PostgreSQL lub MySQL - Dobrze
  • Apache lub Nginx - Dobrze
  • OpenStack - Początkujący
  • Python lub Bash - Dobrze
  • Kubernetes - Dobrze

Twoje zadania

  • zarządzanie systemami Linuxowymi
  • rozwój i utrzymanie systemu zarządzania konfiguracją (Ansible)
  • projektowanie architektury systemów oraz aplikacji
  • dokumentowanie tworzonych rozwiązań
  • praca z oprogramowaniem i technologiami: Kubernetes, OpenStack, ELK, ZooKeeper, RabbitMQ, git, Apache, Nginx, Postfix, Dovecot, MySQL, PostgreSQL, LDAP, Couchbase, LXC, KVM

Kogo szukamy?

  • posiadasz doświadczenie jako inżynier, administrator lub DevOps oraz interesujesz się systemami backendowymi
  • masz dobrą znajomości systemu Linux
  • masz doświadczenie w pracy z Bash, GIT, Ansible
  • posiadasz analityczny umysł i z łatwością rozwiązujesz skomplikowane zadania
  • znasz zagadnienia sieciowe (TCP/IP, HTTP, IMAP, POP3, SMTP)
  • masz doświadczenie w pracy przy złożonych i rozproszonych systemach

Mile widziane jeśli:

  • potrafisz programować w Python/Perl
  • posiadasz bardzo dobrą znajomość oprogramowania do zastosowań chmurowych Kubernetes (wdrażanie, monitoring, automatyzacja, deployment usług opartych o k8)

Opis projektu

Utrzymanie i rozwój infrastruktury hostingowej.

  • Praca Kraków
  • Inżynier Kraków
  • Inżynier oprogramowania Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246