Programista SAP ABAP mid
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
IT CONNECT
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

O projekcie

-      W ramach zwiększenia odpowiedzialności jednostki szukamy zaangażowanych osób, które wzmocnią zespół w zakresie prac projektowych w obszarze SAP.

Twój zakres obowiązków

-      Zakres powierzonych czynności oraz zadań w ramach projektów SAP.

-      Realizacja projektów związanych z dalszym rozwojem oraz utrzymaniem modułów SAP.

-      Dobra znajomość aplikacji SAP w zakresie jednego z modułów SAP FI, CO, MM, SD, PS, RFX, PM.

-      Minimum 3 lata doświadczenia w pracach programistycznych na platformie SAP.

-      Dobra znajomość składni programowania w języku ABAP.

-      Znajomości implementacji BAPI oraz BADI .

-      Budowa raportów ALV.

-      Budowa usług Webservices.

-      Wydruki w smarforms.

-      Budowa serwisów OData.

-      Implementacja SAP Enhancements.

-      SAP Workflow (USER-EXIT)

Nasze wymagania

To oferujemy

-      Pracę dla jednego z liderów branży telekomunikacyjnej.

-      50% zniżki na produkty pracodawcy (TV, internet, telefon).

-      Odpowiedzialną pracę w gronie ekspertów technologicznych.

-      Długofalowe zatrudnienie.

-      Dostęp do platformy do nauki języków.

-      Praca z najnowszymi technologiami dostępnymi na rynku.

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851