Programista Java
  • Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
WB Electronics S.A.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis firmy

Jesteśmy największym polskim producentem oferującym technologię łączności i dowodzenia

oraz zaawansowane rozwiązania dla sił zbrojnych z całego świata.

Kierujemy się innowacyjnością, tworzymy przełomowe rozwiązania, wyznaczamy standardy

i trendy w sektorze obronnym w Polsce i na rynkach międzynarodowych.

Stanowisko Programista Java

Opis stanowiska

  • tworzenie i pielęgnacja modułów oprogramowania oraz dokumentacji dla urządzeń i systemów zarządzania polem walki
  • prowadzenie prac programistycznych zgodnie z powszechnie obowiązującymi standardami profesjonalnymi oraz szczegółowymi uregulowaniami obowiązującymi w spółce
  • tworzenie dokumentacji technicznej (specyfikacji) do tworzonych modułów programowych i aplikacji
  • udział we wdrażaniu systemów informatycznych u odbiorcy, szczególnie w zakresie instalowania i testowania sprzętu, oprogramowania oraz szkolenia użytkowników

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka Java
  • Znajomość frameworku Spring (Data, MVC, Integration)
  • Umiejętność projektowania relacyjnych baz danych i sprawnego tworzenia zapytań SQL
  • Bardzo dobra orientacja w technologii ORM (JPA, Hibernate)
  • Umiejętność projektowania testów automatycznych
  • Gotowość do pracy w metodyce TDD

Mile widziane:

  • Znajomość technologii front-end (CSS, JavaScript, React)
  • Przynajmniej podstawowa znajomość technik modelowania obiektowego i UML

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Brak dress code’u
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie kolonii dla dzieci, bilety do kina i teatru, kawa, herbata, napoje, owoce)

  • Praca Ożarów Mazowiecki
  • Ożarów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157