Programista Java
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Innsoft Sp. z o.o.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Rozwiązania informatyczne dla sektora energetyki.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, rozwój i modyfikacja oprogramowania dla branży energetycznej,
  • dbanie o wysoką jakość wytwarzanego kodu,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnej z obowiązującymi standardami,
  • współpraca z programistami, analitykami i innymi członkami zespołów przy realizacji zadań i projektów.

Nasze wymagania

  • masz min 2 letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu aplikacji webowych opartych na JAVA,
  • posiadasz wiedzę z zakresu relacyjnych bazy danych i języka PL/SQL,
  • chcesz rozwijać swoje umiejętności budowy aplikacji bazodanowych,
  • znasz zagadnienia związane z programowaniem obiektowym i zasady czystego kodu,
  • masz praktyczną znajomość wzorców projektowych,
  • potrafisz pisać testy automatyczne
  • znasz narzędzia: GIT, Jenkins.
  • znajomość optymalizacji wydajności i jakości istniejących systemów,
  • znajomość tematów w zakresie automatyzacji i integracji przy wykorzystaniu narzędzia Jenkins i języka Python.

To oferujemy

  • stabilną i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji lidera na rynku rozwiązań IT dla energetyki,
  • długofalową współpracę przy tworzeniu nowych projektów,
  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
  • niekorporacyjną kulturę pracy - bezpośrednie kontakty z przełożonymi, koleżeńskie relacje wśród pracowników, transfer wiedzy między działami,
  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu,
  • rozwój kompetencji zawodowych,
  • szkolenia dopasowane do profilu stanowiska pracy,
  • zaplecze socjalne i przyjazną przestrzeń pracy,
  • możliwość uczestnictwa w grupowym systemie opieki zdrowotnej i programie sportowym „FitSport”.

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030