Programista Java (bankowość i ubezpieczenia)
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Comarch
11. 4. 2024

1176

Obowiązki

  • Rozwój oprogramowania Comarch pod kątem wymagań klientów zewnętrznych
  • Projektowanie rozwiązań programistycznych według wskazanych wymagań i opisu zadania
  • Implementacja oraz weryfikacja rozwiązań stworzonych w języku JAVA
  • Sporządzanie dokumentacji oprogramowania
  • Dbałość o jakość kodu poprzez stosowanie dobrych praktyk programowania: CleanCode, CodeReview
  • Współpraca z analitykami, testerami czy product ownerem w ustalonym zakresie przy wytwarzaniu oprogramowania oraz wdrażaniu nowych wersji systemu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (informatyczne lub pokrewne)
  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w roli programisty
  • Praktyczna znajomość Java
  • Znajomość:
    • REST API oraz systemu kontroli wersji GIT
    • wybranego środowiska programistycznego np. Intellij IDEA lub Eclipse
    • języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej
  • Pomysłowość i orientacja na znajdowanie rozwiązań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane:
    • znajomość MongoDB, Oracle, SQL, PLSQL
    • doświadczenie w pracy z Confluence, Jira, Maven, Docker, DDD, OOP, SOLID, TDD

Oferujemy

Źródło: Comarch/Praca

  • Praca Kraków
  • Programista Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072