Programista Cobol/C++
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
VIG Polska Sp. z o.o., Vienna Insurance Group
23. 5. 2024

Miejsce pracy: Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • COBOL
  • C++
  • Pascal
  • C
  • Natural
  • SQL

Mile widziane

  • ADABAS
  • Java

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania zgodnie ze standardami przyjętymi w spółce
  • Zapewnienie jakości tworzonego oprogramowania
  • Współpraca z analitykami w zakresie analizy wymagań i tworzenia koncepcji rozwiązań
  • Udział w rozwoju i utrzymaniu kluczowego systemu IT spółki

Nasze wymagania

  • Gotowość do poznania języka programowania Natural – zapewniamy szkolenia w tym zakresie
  • Umiejętność programowania strukturalnego
  • Znajomość jednego z języków programowania: Cobol, Pascal, C, C++, Natural
  • Co najmniej roczne doświadczenie w programowaniu w jednym z powyższych języków
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość bazy danych ADABAS
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka Java

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę/B2B)
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z karnetu sportowego, dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Dostęp do platformy e-learningowej (kursy przygotowawcze do różnych certyfikacji z obszaru IT)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)
  • Pracę zdalną/hybrydową
  • Dofinansowanie do szkoleń, kursów i studiów podyplomowych
  • Zniżki na firmowe produkty ubezpieczeniowe (również dla rodziny i znajomych)
  • Kompleksowy onboarding, w tym wsparcie Buddy’ego
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • Możliwość dojazdu do biura bezpłatnym autobusem firmowym (z Centrum Warszawy)
  • Wewnętrzne inicjatywy charytatywne, sportowe i integracyjne
  • Akcje komunikacyjne dotyczące profilaktyki zdrowia i wellbeing’u (spotkania z ekspertami i webinary)
  • Środowisko pracy zachęcające do innowacji
  • Zaplecze techniczne dla rowerzystów (strzeżona wiata rowerowa, prysznice, szatnie)
  • Pyszną kawę

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Jesteś zdolny, kreatywny, nie boisz się wyzwań, potrafisz pracować w zespole, logicznie myślisz, szybko odnajdujesz się w złożonych wymaganiach i nowych technologiach? Właśnie takich osób poszukujemy!

VIG Polska należy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

  • Praca Katowice
  • Programista Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509