Programista MES
  • Myslowice
Mysłowice, Myslowice, Silesian Voivodeship, Polska
Explitia
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Delegacje - dyspozycyjność do 20% czasu u klientów, 80% czasu biuro/home office. Wyjazdy max kilkudniowe.
  • Kontakt z klientem.
  • Udział w zespole serwisu środowiska Aveva (dawniej Wonderware).
  • Raportowanie z efektów wykonanych prac (do systemu CRMoraz w postaci dokumentów pakietu Microsoft Office

Oczekiwania wobec Kandydata

  • Doświadczenie w pracy z systemami MES.
  • Praktyczna znajomość Platformy
  • Systemowej Aveva (dawniej Wonderware) i dobra znajomość IDE.
  • Umiejętność zarządzania (administrowania) systemem Aveva.
  • Praktyczne znajomość modułów MES Performance, Operations.
  • Podstawowa znajomość JavaScript.
  • Umiejętność programowania SQL (T-SQL) będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość Microsoft Reporting Services będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Skrupulatność.
  • Terminowość.
  • Kontrola nad zadaniami i terminami powierzonych zadań.
  • Doświadczenie zawodowe min. 3 lata.
  • Doświadczenie w pracy w firmie z branży IT mile widziane, ale nie niezbędne.
  • Otwartość i komunikatywność, chęć do  kontaktu z zespołem, klientami.
  • Chęć do rozwoju (naturalna ścieżka kariery związana z pracą na stanowisku Programista MES).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym.

Mile widziane

  • Doświadczenie z systemami klasy MES w środowisku produkcji ciągłej.
  • Aveva Work tasks (dawniej Skelta).
  • Aveva MDM (Model Driven MES).
  • Aveva BI gateway.
  • Aveva Enterprise integration.
  • Znajomość Tableau.

Benefity:

  • Medicover System (dawniej OK System)
  • Telefon służbowy
  • Komputer służbowy z wyposażaniem

Etapy procesu rekrutacyjnego

  • Pierwsza rozmowa rekrutacyjna – tydzień 0
  • Druga rozmowa rekrutacyjna – tydzień 2
  • Decyzja o zatrudnieniu – tydzień 3

  • Praca Mysłowice
  • Mysłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018