Programista C++ (rozwój systemów radarowych)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
PIT-RADWAR S.A.
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Technologie i umiejętności:

  • C++ - Dobrze
  • Linux - Dobrze
  • CUDA - Dobrze
  • OpenGL - Dobrze

Twoje zadania

 Zadania:

  • projektowanie, wdrażanie, rozwijanie i utrzymanie narzędzi i systemów wspomagających i automatyzujących proces wytwórczy oprogramowania,
  • realizowanie i testowanie modułów oprogramowania według projektów oprogramowania - aplikacje, interfejs użytkownika
  • projektowanie testów oprogramowania i ich realizowanie,
  • badanie aplikacji próbnych i laboratoryjnych,
  • instalowanie oprogramowania na urządzeniach produkcyjnych,
  • tworzenie dokumentacji technicznej i użytkowej dla opracowywanych rozwiązań.

Kogo szukamy?

 Wymagania:

  • umiejętność programowania w języku C++ (prosimy o podanie przykładów projektów),
  • znajomość technologii CUDA lub OpenGL,
  • umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych, systemu Linux od strony instalacji, konfiguracji i programowania,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną,
  • umiejętność pracy w zespole, w tym z inżynierami o innych specjalizacjach,
  • gotowość do poszerzania wiedzy technicznej w szczególności z zakresu radiolokacji,
  • umiejętność dokumentowania stworzonych rozwiązań,
  • sumienność oraz terminowość.

Ddodatkowym atutem będzie:

  • znajomość zagadnień z zakresu radiolokacji,
  • znajomość Java oraz Python,
  • programowanie w przestrzeni jądra systemu operacyjnego Linux, w tym sterowników urządzeń.
  • umiejętność projektowania ergonomicznych i estetycznych interfejsów użytkownika,
  • znajomość bibliotek: Qt, wxWidgets, boost oraz zagadnień automatycznego testowania.

Opis projektu

Udział w pracach badawczo-rozwojowych w dziedzinie radiolokacji, radioelektronicznych systemów rozpoznania, systemów automatyzacji i wspomagania dowodzenia oraz powiązanych z nimi systemów uzbrojenia, zwłaszcza przeciwlotniczego.

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064