Instalator Systemów AV
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Hays Poland
18. 4. 2024

Obecnie do zespołu naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko Instalatora Systemów AV (AV Systems Installer).
Zakres obowiązków:
Instalacja sprzętów audio-wideo m. in. Ekrany, monitory, mikrofony, komputery systemu sterowania / systemu wideokonferencyjnego, głośniki sufitowe i ścienne, zasilacze
Wykonywanie instalacji w biurach Klientów na terenie całego kraju
Tworzenie dokumentacji z wizji lokalnej pomieszczenia / Sali konferencyjnej
Prowadzenie rozmów z Klientami w zakresie doradztwa / zmian wykonania instalacji.
Nasze wymagania:
Preferowane minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Zachęcamy również do aplikowania osoby bez doświadczenia zawodowego, ale posiadających wiedzę techniczną
Uprawnienia do pracy na wysokości – rusztowanie / drabina
Sprawne posługiwanie się lutownicą
Umiejętność obsługi elektronarzędzi instalacyjnych
Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
Odpowiedzialne i proaktywne podejście do pracy
Wysoka kultura osobista i dbanie o wysoką jakość wykonywanych zadań
Znajomość języka angielskiego do odczytywania dokumentacji technicznej
Prawo jazdy Kat B.
Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych na terenie Polski.
Oferujemy:
Możliwość zdobycia doświadczenia w wiodącej firmie technologicznej, z ułożonymi procesami i odpowiednimi narzędziami do wykonywania pracy.
Wyjazdy służbowe planowane na nie dłużej niż 2 dni robocze, większość na terenie województwa mazowieckiego, ale mogą się zdarzyć na terenie całego kraju.
Prywatną opiekę zdrowotną w LuxMed
Kartę Multisport
Prywatne ubezpieczenie na życie
Platformę e-learningowa
Premię roczną

  • Praca Warszawa
  • Instalator Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190