Programista Backend Java
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Bank Polska Kasa Opieki S.A.
2. 5. 2024

1066152901

Obowiązki

  • Rozwój nowych funkcjonalności w systemach bankowych
  • Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania (funkcjonalność, wydajność, niezawodność)
  • Udział w projektach realizowanych w jednostce
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, optymalizacji
  • Współpracę z analitykami, klientem biznesowym i innymi zespołami technicznymi
  • Tworzenie wysokiej jakości dokumentacji swojej pracy

Wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe min. inżynierskie o profilu ścisłym (preferowane kierunki: informatyczny, matematyczny, fizyczny)
  • Masz min. 2 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu rozwiązań webowych
  • Posiadasz doświadczenie w programowaniu aplikacji z wykorzystaniem technologii Backend (Java, Spring, Hibernate)
  • Podtrzymujesz dobre praktyki programistyczne i realizację QA
  • Masz zdolności analityczne w zakresie identyfikowania wymagań biznesowych i przekładania ich na rozwiązania IT
  • Środowisko Agile, SCRUM, DevOps nie jest Ci obce
  • Masz pasję, zaangażowanie, inicjatywę w realizacji powierzonych zadań
  • Znasz język angielski na poziomie B1/B2
  • Cechuje Cię samodzielność w działaniu
  • Umiesz pracować w zespole

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Łódź
  • Programista Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692