Produkcja- Tarnowo Podgórne- 2 zmiany
  • Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne, wielkopolskie, Polska
AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA
30. 4. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta zajmującego się produkcją i malowaniem proszkowym elementów złącznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator urządzeń mechanicznych / Tarnowo Podgórne

Nasz wieloletni klient jest uznawany za lidera rynku w przemysłowym malowaniu proszkowym elementów złącznych w Europie. Jest również dystrybutorem produktów wytwarzanych, nitów, wkrętów, podkładek, wysokiej jakości kołnierzy uszczelniających, kalot oraz innych rozwiązań uszczelniających i mocujących. Jest partnerem amerykańskiej firmy z prawie 50-letnim doświadczeniem, która zapewnia dla niej silne wsparcie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 4242 zł brutto,
  • praca na 2 zmiany 6:00-14:00, 14:00-22:00, od poniedziałku do piątku,
  • bezpośrednie zatrudnienie w firmie po 6 miesiącach.

Zadania:

  • obsługa urządzeń produkcyjnych,
  • pakowanie wywarzanych elementów,
  • kontrola jakości produkowanego wyrobu,
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej.

Oczekujemy:

  • chęci do pracy,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji/ magazynie.

Szukasz pracy od zaraz? Aplikuj teraz!

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,
  • Rekomendacja,
  • Spotkanie w siedzibie firmy,
  • Decyzja.

Kontakt: 506 561 859

  • Praca Tarnowo Podgórne
  • Pracownik produkcji Tarnowo Podgórne
  • Tarnowo Podgórne - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030