Pracownik produkcji- Operator maszyn; 2 zmiany; Umowa o pracę
  • Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne, Wielkopolskie, Polska
Monika
23. 4. 2024

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.
Dla naszego wieloletniego Klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:
Operator urządzeń mechanicznych- Pracownik produkcji / Tarnowo Podgórne
Oczekujemy:
dobrej organizacji pracy,
doświadczenia w pracy produkcyjnej – mile widziane : ).
Twoje zadania:
obsługa maszyn produkcyjnych,
kontrola jakości produkowanego wyrobu,
utrzymanie porządku na stanowisku pracy,
uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej.
Oferujemy:
umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,
wynagrodzenie 4242 zł brutto,
praca zmianowa 2 zmiany (6-14/ 14-22),
szybki proces rekrutacji oraz opieka koordynatora.
Firma mieści się w atrakcyjnej lokalizacji w Tarnowie Podgórnym, nie może Cię tam zabraknąć!

  • Praca Tarnowo Podgórne
  • Operator maszyn Tarnowo Podgórne
  • Pracownik produkcji Tarnowo Podgórne
  • Operator Tarnowo Podgórne
  • Pracownik biurowy Tarnowo Podgórne
  • Pracownik fizyczny Tarnowo Podgórne
  • Tarnowo Podgórne - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659