Produkcja płytek ceramicznych. Solidna podstawa i SUPER DODATKI
  • Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie, Polska
OTTO Work Force
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa i regulacja maszyn i urządzeń
  • Sprawdzanie jakości wytwarzanych produktów i ich zgodności z przyjętymi standardami
  • Usuwanie wad produktów
  • Monitorowanie osiąganych wyników
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

WYMAGANIA:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji i uprawnienia na wózki widłowe
  • Chęć do nauki i motywacja do pracy

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie i gwarancję godzin
  • Wynagrodzenie: 3476 zł NA RĘKĘ

  • Świetne dodatki do wynagrodzenia +40% za pracę w nocy, + 3 zł/h - za pracę w systemie 4-brygadowym
  • Możliwość tygodniowej wypłaty wynagrodzenia
  • Wsparcie koordynatorów OTTO
  • Rekrutację on-line
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

  • Praca Tomaszów Mazowiecki
  • Pracownik produkcji Tomaszów Mazowiecki
  • Tomaszów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293