Produkcja- prace dla Panów- Tomaszów Mazowiecki- Aplikuj
  • Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie, Polska
AAS RECRUITMENT sp. z o.o.
8. 5. 2024

Do obszaru produkcji na zakład w Tomaszowie Mazowieckim - armatura łazienkowa poszukujemy kandydatów zainteresowanych współpracą od zaraz.

Szczegółowe informacje pod nr.: 451 158 370 lub 507 101 521

Opis stanowiska:

  • proste prace kompletacyjne na linii, kontrola kompletowanych produktów, obsługa maszyn, wsparcie logistyczne

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia współpracy od zaraz
  • sumienność zaangażowanie

Oferujemy:

  • stawka 28,10 zł brutto
  • praca w systemie 2 zmianowym
  • dodatek frekwencyjny do 300,00 zł brutto, doceniamy Twoją obecność w zespole
  • umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)
  • parking przy zakładzie oraz zaplecze socjalne
  • opiekę oraz pomoc Koordynatora
  • wcześniejsze wypłaty- raz w miesiącu możliwość wypłaty części wynagrodzenia przed ustalonym terminem wypłat

  • Praca Tomaszów Mazowiecki
  • Pracownik produkcji Tomaszów Mazowiecki
  • Tomaszów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293