Produkcja Gliwice Pszczyńska - nowy zakład - szkolenie zagraniczne
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Exact Systems Sp. z o.o
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Umowa o pracę bezpośrednio z firmą!

Nowy park maszynowy, duże możliwości rozwoju!

Aktualnie praca na 1 zmianę, docelowo system 3 zmianowy

Poszukujemy osób nastawionych na długotrwałą współpracę.

Firma produkuje asortyment dla branży:

  • samochodowej - wymienniki ciepła do baterii
  • medycznej - przyssawki EKG
  • inżynierii materiałowej
  • po mc pracy na miejscu w Gliwicach, delegacja zagraniczna (Czechy od 1 mc do 3 mc)
  • nowy zakład - duże możliwości rozwoju poprzez szkolenia lub awans
  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • premia wakacyjna 2 tys. zł

Zadania:

  • obsługa maszyn zgodnie z instrukcją
  • przestrzeganie przepisów BHP
  • wstępna kontrola jakości
  • praca z małymi detalami
  • raportowanie pracy

Wymagania:

  • gotowość do pracy fizycznej w pozycji stojącej
  • chęć stałego zatrudnienia
  • mile widziane doświadczenie w branży samochodowej na podobnym stanowisku
  • precyzja w wykonywaniu zadań

Dodatkowe informacje dot. zatrudnienia:

  • umowa o pracę bezpośrednio z fabryką
  • wynagrodzenie bazowe plus premia wdrożeniowa --> następnie premia produkcyjna
  • praca w systemie 1 zmianowym --> docelowo system 3 zmianowy
  • benefity pozapłacowe
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • Praca Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862