Product Manager
  • Suchy Las
Suchy Las, Suchy Las, Greater Poland Voivodeship, Polska
BTI GUMKOWSKI SP Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
11. 5. 2024

Miejsce pracy: Suchy Las (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie produktu do sprzedaży, pod względem technicznym.
  • Merytoryczne opracowanie materiałów marketingowych
  • Prowadzenie szkoleń dla działu handlowego i partnerów biznesowych,
  • Analiza rynku i działań konkurencji wraz z analizą trendów i nowości.
  • Wsparcie w tworzeniu strategii produktowej.
  • Przygotowywanie i prezentowanie raportów związanych z zarządzaniem produktem;
  • Analiza rentowności produktów i strategia cenowa

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie techniczne, umiejętność czytania schematów elektrycznych(elektronicznych) , rysunków technicznych itp.
  • Prowadzenie szkoleń, wsparcie techniczne dla klienta wewnętrznego i zewnętrznego
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Windows oraz pakietu MS Office, zwłaszcza arkusza kalkulacyjnego Excel w stopniu zaawansowanym;
  • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów i umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań
  • Umiejętność przygotowania oraz prowadzenia prezentacji
  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywność
  • Komunikatywność i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Gotowość do sporadycznych podróży, Targi, szkolenia wyjazdowe itp.

Mile widziane

  • Znajomość branży grzewczej, kotłów pomp ciepła

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • premia świąteczna

Firma BTI Gumkowski Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Suchym Lesie na rynku działa od 1994 roku. Od początku działalności naszym głównym obszarem zainteresowania są rozwiązania nietypowe - jako odpowiedź na pojawiające się problemy w procesach produkcji. Nasi partnerzy mogą liczyć na kompleksowe wsparcie, od analizy problemu, poprzez doradztwo, projektowanie, do wykonawstwa i serwisu. Wykonujemy zarówno nowe urządzenia jak i modernizujemy istniejące już rozwiązania. Współpracujemy z różnymi jednostkami naukowo-badawczymi w kraju i za granicą m.in. Instytutem Energetyki z Warszawy. Tworzymy zespół profesjonalistów, korzystając z wieloletniego doświadczenia projektowego, konstrukcyjnego i badawczego założyciela firmy, Jana Gumkowskiego. Jesteśmy właścicielem marki KIPI – czołowego producenta urządzeń grzewczych, BTI Usługi – oferującej kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali, a także marki BTI Instal oraz BTI Solar świadczących usługi z zakresu instalacji grzewczych i fotowoltaicznych.

  • Praca Suchy Las
  • Manager Suchy Las
  • Suchy Las - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026