Product Manager
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Optineo
28. 3. 2024

Optineo jest kameralną firmą doradczą specjalizującą się w doradztwie organizacyjnym i personalnym. Świadczymy usługi konsultingowe oraz HR, w tym procesy rekrutacyjne. Pracujemy w oparciu o bardzo wysokie i nowoczesne standardy. Do naszych klientów należy wiele innowacyjnych firm technicznych, e-commerce i związanych z marketingiem cyfrowym, dla których zajmujemy się realizacją projektów doradczych i rekrutacyjnych.

Dla naszego klienta, którym jest wyłączny dystrybutor elektroniki użytkowej, poszukujemy obecnie doświadczonej i samodzielnej osoby na stanowisko:

Product Manager (elektronika użytkowa)

Zadania:

  • Samodzielne zarządzenie podległą kategorią produktową
  • Rozwój portfolio produktów - współpraca z dostawcami z Azji
  • Tworzenie polityki produktowej - rozwój portfolio marek, w tym: analiza rynku i trendów, wyszukiwanie i typowanie produktów, analiza rynku dostawców, warunków cenowych, kontakt prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • Zarządzanie polityką cenową, budowanie strategii cenowej produktów
  • Zarządzanie działaniami promocyjno-marketingowymi, w tym wdrażanie nowych produktów na rynek, udział w przygotowaniu dokumentacji produktowej i marketingowej, prowadzenie szkoleń produktowych,
  • Realizacja targetów sprzedażowych podległej kategorii
  • Utrzymywanie bardzo dobrych relacji z dostawcami oraz z kupcami po stronie kluczowych klientów
  • Udział w targach
  • Wyjazdy zagraniczne w celu negocjacji z dostawcami
  • Zarządzanie sprzedażą eksportową

Wymagania:

Kilkuletnie doświadczenie obejmujące:

  • Zarządzanie produktem / kategorią produktową (mile widziane z zakresu elektroniki użytkowej, małego AGD lub pokrewne)
  • Udział w tworzeniu strategii produktowej, rozwój portfolio produktów
  • Zarządzanie polityką cenową
  • Pozyskiwanie dostawców zagranicznych
  • Budowanie i utrzymanie relacji z klientami (sieci sprzedaży elektroniki, RTV, AGD)

Zainteresowanie nowinkami i trendami w zakresie elektroniki użytkowej

Biegła znajomość j. angielskiego (poziom min. C1)

Klient oferuje:

  • Pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie
  • Możliwość podróżowania po świecie (głównie Azji) w celu pozyskiwania dostawców
  • Dużą decyzyjność
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B (do uzgodnienia)
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Narzędzia pracy
  • Dobrą, niekorporacyjną atmosferę

  • Praca Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179