Product Manager
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Opengift
12. 3. 2024
Informacje o stanowisku

OpenGift.pl

W OpenGift bardzo ważna dla nas jest otwartość i transparentność komunikacji. Stawiamy jasne cele i wymagania pracownikom, oraz informujemy zespoły o nadchodzących zmianach, projektach i planach rozwoju firmy. Udało nam się stworzyć naprawdę fajną atmosferę wzajemnego wsparcia oraz możliwości angażowania się w dodatkowe inicjatywy.

Zakres obowiązków

Szukasz miejsca, które pobudzi Twoją kreatywność? Znasz trendy i wiesz co się sprawdza w e-commerce? Czujesz, że to czas na skupienie się na rozwoju i odkrywaniu nowych możliwości? Poznaj OpenGift!

W tej dynamicznej branży gadżetów reklamowych, pełnej interesujących i unikalnych rozwiązań, przechodzimy do następnego etapu rozwoju. Poszukujemy osoby, która będzie pracować z działem marketingu i sprzedaży nad naszymi produktami tak, by móc coraz lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów oraz dostosowywać się do zmian i trendów rynkowych. Istotnym jest dobre zrozumienie procesów e-commerce, który jest najważniejszym kanałem naszej sprzedaży.

OpenGift to miejsce, w którym możesz uwolnić swoją kreatywność, pomysły są cenione, a Twój wkład ma realny wpływ na kształtowanie przyszłości firmy. Nie szukamy tylko pracowników, ale pasjonatów, którzy chcą mieć realny wpływ na to, co tworzymy.

Czy jesteś #Open, aby podjąć to wyzwanie?

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Poszerzanie i utrzymanie oferty produktowej, oraz rekomendowanie kierunków rozwoju dla naszego e-commerce.
  • Kreowanie i współtworzenie strategii produktowej.
  • Poszukiwanie nowych dostawców i nawiązywanie współpracy w celu poszerzenia kategorii produktów.
  • Zarządzanie produktami w wewnętrznych systemach (odpowiedzialność za wdrożenia produktowe, prawidłowe informacje na karcie produktu, ceny oraz wyjaśnianie niezgodności).
  • Zarządzanie katalogiem produktów na stronie www, analiza wyników sprzedaży, promowanie produktów we współpracy z marketingiem.
  • Zgłaszanie usprawnień oraz nieprawidłowości w obszarze produktowym i strony www.
  • Udział w targach branżowych - eventy krajowe i zagraniczne.

Nasze wymagania

  • 5-letnie doświadczenia w pracy w zarządzaniu ofertą produktową w obszarze e-commerce.
  • Doświadczenie poparte sukcesami w ecommerce m.in.: wprowadzanie produktu, zarządzanie produktem, promowanie produktów, budowanie strategii.
  • Umiejętności analityczne, umożliwiające przygotowywanie raportów, zestawień oraz wyciąganie wniosków na bazie danych sprzedażowych.
  • Wysoka komunikatywność pozwalająca na zdobywanie informacji z różnych obszarów i zespołów.
  • Samodzielność, umiejętność planowania własnej pracy i proaktywne podejście do obowiązków.

Mile widziane

  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Doświadczenie w pracy w firmach e-commerce o podobnym profilu działalności.
  • Doświadczenie z zakresu category management.

To oferujemy

  • Pracę w sukcesywnie rozwijającej się firmie, w której stawiamy na ludzi i dbamy o ich rozwój tak, byś jak najlepiej mogli wykorzystać swój potencjał.
  • Umowę dopasowaną do Twoich preferencji.
  • Pracę stacjonarną w biurze w godz. 8:00-16:00 (dbamy o work-life balance).
  • Cykliczne szkolenia i wsparcie merytoryczne firmy SellWise.
  • Kulturę dialogu i elastyczność w działaniu wobec pracowników i Klientów.
  • Transparentna komunikacja o celach, wynikach zespołu, nadchodzących zmianach i oczekiwaniach przełożonego.
  • A ponadto - dostęp do karty Multisport, ubezpieczenie na życie, przyjazną atmosferę wspieraną świętowaniem urodzin pracowników, obchodzeniem nietypowych świąt czy wspólnymi wyjściami integracyjnym.

Benefity

  • Karta Multisport
  • Premia
  • Ubezpieczenie na życie
  • Rabaty pracownicze
  • Integracje, zabawy
  • Świętowanie urodzin
  • Prezenty na święta
  • Parking dla pracowników
  • Bonus roczny

Otwarcie mówimy, co jest dla nas ważne!

  • Przyjazne miejsce pracy
  • Samodzielność
  • Otwarta komunikacja
  • Równowaga
  • Rozwój
  • Zwinność w działaniu

Etapy rekrutacji:

  • 1 etap - rozmowa z naszym działem HR, gdzie wspólnie ustalicie jakie stanowisko i zakres zadań najbardziej odpowiada Twojemu profilowi zawodowemu,
  • 2 etap - spotkanie z Kierownikiem Działu oraz prośba o rozwiązanie zadania związanego ze specyfiką danego stanowiska,
  • 3 etap - krótkie spotkanie z jednym z właścicieli firmy,
  • 4 etap - Złożenie oferty. Jeśli na którymkolwiek etapie nasza decyzja będzie negatywna, również dostaniesz taką informację wraz z uzasadnieniem.

  • Praca Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179