Product Development Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1186644

PRODUCT DEVELOPMENT SPECIALISTDla naszego klienta, firmy, która produkuje kosmetyki (produkty do makijażu) pod znaną marką, poszukujemy do działu marketingu osoby na stanowisko Product Development Specialist.Główne zadania związane z tą rolą:

  • Bieżące wsparcie Product Managera — udział w procesie tworzenia produktów
  • Udział w procesie tworzenia dokumentacji technicznej produktu
  • Wsparcie przy realizacji działań oraz opracowywanie materiałów marketingowych
  • Ścisła współpraca z działem graficznym (etykiety, packshoty, nadruki), laboratorium, działem sprzedaży oraz podwykonawcami (np. drukarniami)
  • Tworzenie prezentacji multimedialnych
  • Współpraca z dostawcami usług zewnętrznych — drukarniami, biurami tłumaczeń
  • Dbanie o płynną wymianę informacji pomiędzy działami firmy

Oczekiwania związane z tą rolą:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Dobra znajomość rynku kosmetycznego oraz śledzenie trendów w branży beauty
  • Kreatywność, poczucie estetyki, umiejętność dostrzegania różnic w doborze barw
  • Wielozadaniowość
  • Dokładność oraz skrupulatność
  • Umiejętność planowania oraz pracy pod presją czasu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dodatkowy atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
  • Perspektywiczną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Zapewnienie wszelkich narzędzi niezbędnych do realizacji obowiązków służbowych przez pracodawcę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (karta MultiSport, pakiet medyczny, uczestnictwo w szkoleniach, możliwość uczestnictwa w zajęciach językowych)
  • Przyjazna atmosfera pracy

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

  • Praca Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851