Prezes Zarządu
  • Września
Września, Września, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 5. 2024

Jeśli posiadasz doświadczenie w pełnieniu obowiązków Prezesa Zarządu i jesteś gotowy/a do nowych wyzwań zawodowych - nie zwlekaj, aplikuj! Naszym klientem jest firma o profilu produkcyjnym z Wrześni, która poszukuje osoby na stanowisko Prezesa Zarządu. Daj nam o sobie znać!

Oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe – preferowane techniczne lub ekonomiczne
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej
  • Znajomość branży
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel, MS Power Point
  • Bardzo dobre umiejętności w zakresie organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • Doświadczenie w budowaniu zespołu
  • Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych
  • Inicjatywa w działaniu, kreatywność
  • Konsekwencja, ukierunkowanie na osiąganie celów
  • Wizja / pomysły we wdrażaniu nowych rozwiązań organizacyjnych
  • Praktyczna znajomość narzędzi i rozwiązań z zakresu lean management / lean manufacturing
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Płynność w komunikacji w j.angielskim (poziom C1)
  • Przynajmniej podstawowa wiedza z zakresu finansów i analizy wyników finansowych
  • Znajomość obowiązków członka zarządu wynikających z przepisów kodeksu spółek handlowych, ustawy o rachunkowości itp.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (jesteśmy również otwarci na współpracę w ramach kontraktu B2B)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią oraz samochód służbowy
  • Powołanie na funkcję Członka Zarządu po okresie 3 miesięcy zatrudnienia (po poznaniu firmy i ocenie wyników pracy kandydata przez Radę Nadzorczą)

Zadania

  • Udział w tworzeniu strategii rozwoju firmy, w tym tworzeniu nowych produktów z zastosowaniem technologii dostępnych w firmie
  • Udział w pracach Zarządu
  • Współpraca z Radą Nadzorczą spółki
  • Wdrażanie rozwiązań w zakresie ciągłego doskonalenia
  • Dbanie o rozwój komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • Budowanie podległego zespołu
  • Ciągła współpraca z działem sprzedaży/marketingu, zakupów oraz HR, jak również wspieranie rozwoju współpracy pomiędzy w/w oraz podległymi funkcjami
  • Nadzór nad pracami podległych działów (Produkcja, Technologia, Jakość, Logistyka, Finanse i Administracja) - ok. 120 pracowników

  • Praca Września
  • Września - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064