Kierownik Zmianowy
  • Września
Września, Września, wielkopolskie, Polska
Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady Zielarskie
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie grupami pracowniczymi (do 7 osób)
  • realizacja planów produkcyjnych i optymalizacja procesów produkcyjnych
  • nadzór nad przestrzeganiem standardów GMP wymaganych w procesie wytwarzania substancji czynnych, nalewek alkoholowych, wyciągów do kosmetyków i suplementów
  • sporządzanie raportów produkcyjnych i analiz wydajności produkcji
  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP oraz PPOŻ
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • udział w wizytach klientów zewnętrznych, audytach oraz inspekcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (towaroznawstwo, technologia żywności, zarządzanie produkcją, pokrewne), preferowane zarządzanie produkcją
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem i procesem produkcji
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy pod presją czasu i szybkie podejmowanie decyzji
  • efektywne planowanie swojej pracy oraz zespołu
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pakiet socjalny ZFŚS, kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie zdrowotne i grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Stopniowe przechodzenie na 4-dniowy tydzień pracy

  • Praca Września
  • Kierownik Września
  • Września - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749