Prawnik ds. nieruchomości
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
ManyHr
6. 4. 2024

Poszukujemy Prawnika do międzynarodowej firmy inwestującej w nieruchomości, specjalizującej się w projektach nieruchomości komercyjnych non-premium w Europie Środkowo-Wschodniej.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie i weryfikacja umów najmu;
  • Zapewnienie zgodności z polskim ustawodawstwem i polityką firmy;
  • Współpraca z innymi prawnikami i specjalistami ds. nieruchomości w celu prawidłowego wykonania umów najmu i ochrony interesów spółki.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w dziedzinie prawa, najlepiej w zakresie prawa handlowego z silnym zrozumieniem polskiego ustawodawstwa;
  • Dobra znajomość polskiego prawa nieruchomości (leasing/wynajem) (minimum 2 lata doświadczenia);
  • Doświadczenie w procedurach rejestracyjnych i komunikacji z bankami;
  • Biegła znajomość języka polskiego (biegła) i najlepiej języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym;
  • Wysoki poziom odpowiedzialności zawodowej i dbałość o szczegóły;
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikacji z klientami.

Oferujemy:

  • Pracę zdalną;
  • Elastyczny harmonogram pracy;
  • Rejestracja jako polski indywidualny przedsiębiorca/podmiot prawny, a także ukraiński indywidualny przedsiębiorca/podmiot prawny;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Okres stażu 2 miesiące.

  • Praca Opole
  • Prawnik Opole
  • Administrator nieruchomości Opole
  • Agent nieruchomości Opole
  • Zarządca nieruchomości Opole
  • Specjalista ds. Sprzedaży Opole
  • Specjalista ds. Zakupów Opole
  • Specjalista ds. marketingu Opole
  • Specjalista ds. ofertowania Opole
  • Specjalista ds. Zarządzania Opole
  • Specjalista ds. Eksportu Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570