Doradca ds. nieruchomości - Pośrednik w obrocie nieruchomościami
  • Opole
Opole, Opole, Opole Voivodeship, Polska
STARK ONE sp. z o.o.
14. 4. 2024

Miejsce pracy: Opole

Twój zakres obowiązków

Specjalista ds. negocjacji i zarządzania nieruchomościami

Zakres obowiązków: (w kolejności od najbardziej do najmniej preferowanych umiejętności):

1. **Prowadzenie negocjacji** z współwłaścicielami nieruchomości oraz innymi stronami aby osiągnąć optymalne rozwiązania.

2. **Prowadzenie rozmów** z właścicielami nieruchomości, w tym rozmów telefonicznych z klientami/stronami.

3. **Wykonywanie wizyt** na terenie całej Polski ( w większości przypadku woj. opolskie, śląskie, dolnośląskie) w celu oceny stanu technicznego nieruchomości oraz przeprowadzania spotkań z klientami .

4. **Współpraca z kancelariami notarialnymi** w celu przygotowania dokumentów, aktów notarialnych oraz protokołów.

5. **Odbiory nieruchomości**, wsparcie w organizowaniu dokumentów do transakcji kupna/sprzedaży.

Aplikuj teraz! Wyślij swoje CV poprzez przycisk "aplikuj".

Proces rekrutacyjny prowadzi: Stark One sp. z o.o.

Nasze wymagania

Szukamy tych kompetencji:

1.Łatwość w budowaniu relacji interpersonalnych - wymagane

2.Swoboda w rozmowach telefonicznych - wymagane

3.Umiejętność rozwiązywania konfliktów

4.Umiejętności negocjacyjne, pracy w terenie oraz organizacji czasu pracy

5.Komunikatywność

6.Znajomość gmail, kalendarz google, excel, word

7.Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty:

8.Mile widziana znajomość rynku nieruchomości

To oferujemy

  • Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie na umowie B2B, możliwa umowa o prace
  • Możliwość pracy hybrydowej z preferencją na regularną obecność w biurze w Opolu.
  • Szansę na rozwój zawodowy w dynamicznym środowisku.
  • Partnerskie podejście i swobodę w działaniu
  • Dużo wolności w zamian za odpowiedzialność
  • Samochód służbowy po okresie próbnym

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

O nas

Zajmujemy się szeroko rozumianym obrotem nieruchomości. W związku z rozbudową naszego działu zarządzania nieruchomościami, poszukujemy zaangażowanego Specjalisty ds. Negocjacji w zarządzania nieruchomościami, który wzmocni nasz zespół i przyczyni się do dalszego rozwoju konsorcjum.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez STARK ONE sp. z o.o. z siedzibą w: Księcia Józefa Poniatowskiego 2/6, 50-240 Wrocław (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: rekrutacja.starkone@gmail.com.

  • Praca Opole
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Opole
  • Pośrednik Opole
  • Doradca podatkowy w Polsce Opole
  • Administrator nieruchomości Opole
  • Agent nieruchomości Opole
  • Zarządca nieruchomości Opole
  • Pośrednik finansowy Opole
  • Pośrednik ubezpieczeniowy Opole
  • Doradca Opole
  • Doradca Opole Lubelskie
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228