Prawnik
  • Reguły, k. Warszawy
Prawnik
mazowieckie, Reguły, k. Warszawy, mazowieckie, Polska
Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
1. 5. 2024

Climatic - projektujemy i budujemy modułowo – solidnie, szybko, innowacyjnie i kompleksowo.

Spółka Climatic z centralą pod Warszawą (w miejscowości Reguły) jest polską firmą działającą w kraju i zagranicą. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia. Mamy własny duży zakład produkcyjny. Inwestycje realizujemy głównie w systemie zaprojektuj-wybuduj.

Jesteśmy pionierami i specjalistami w realizacji inwestycji wykonywanych w technologii modułowej takich obiektów jak: szpitale, budynki medyczne, obiekty wojskowe, policyjne i inne budynki specjalistyczne, szkoły i przedszkola, budynki użyteczności publicznej oraz wielu innych.

Nasz portfel zamówień wciąż rośnie dzięki naszej innowacyjności i referencjom.

Inwestycje realizujemy: dwa razy szybciej / na czas / w wysokiej jakości / bezproblemowo.

Jeśli chcesz się rozwijać, dołącz do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu.

Stań się częścią naszego sukcesu.

Więcej informacji znajdziesz na www.climatic.pl

Twój zakres zadań:

  • Jesteśmy firmą prężnie rozwijającą się, do swojego zespołu poszukujemy jeszcze kilku dobrych współpracowników.
  • Kompleksowa obsługa prawna procesu inwestycyjnego (w tym realizowanego w reżimie ustawy Prawo zamówień publicznych), w szczególności: bieżąca współpraca z kierownikami budów oraz pozostałą kadrą budowy i komórkami spółki, analiza i sporządzanie dokumentacji procesu inwestycyjnego (w tym umów o roboty budowlane, umów dostaw, protokołów negocjacji, protokołów konieczności, porozumień), redagowanie pism kierowanych zarówno do podwykonawców, jak i do inwestorów oaz organów administracji, udział w negocjacjach umów z podwykonawcami, kontakt z inwestorami, uczestnictwo w radach budowy;
  • Analiza projektów umów w postępowaniach przetargowych;
  • Sporządzanie i uzgadnianie tekstów regulaminów, zarządzeń i innych wewnętrznych aktów prawnych związanych z działalnością spółki;
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi świadczącymi dla spółki usługi prawne;
  • Analiza zmian przepisów związanych z działalnością spółki.

Nasze wymagania:

  • Ukończona lub rozpoczęta aplikacja adwokacka/radcowska;
  • Doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej przedsiębiorców;
  • Znajomość prawa cywilnego (w tym głównie prawa zobowiązań), ksh, przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych; Znajomość ustawy Prawo budowlane będzie dodatkowym atutem;
  • Doświadczenie w zakresie sporządzania umów o roboty budowlane;
  • Zaangażowanie w realizowaniu powierzonych zadań, komunikatywność, samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za rezultat powierzonych zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
  • Gotowość do świadczenia usług w siedzibie spółki (wymóg konieczny).

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B;
  • Stabilne warunki współpracy / zatrudnienia;
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach;
  • Pracę w organizacji o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Wsparcie doświadczonego zespołu;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523