Specjalista ds. planowania produkcji
  • Nowy Konik
mazowieckie, Nowy Konik, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
15. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • monitorowanie zapasów i efektywne harmonogramowanie produkcji
  • analiza i raportowanie dotyczącego realizacji planu produkcji
  • współpraca z innymi działami dla kompleksowej realizacji zamówień

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość MS Excel
  • doświadczenie w planowaniu produkcji
  • komunikatywność, samodzielność, dokładność

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie miesięczne
  • program wdrożenia i szkolenia
  • dofinansowanie do sportu i opieki medycznej
  • ubezpieczenie na życie i dla dziecka na preferencyjnych warunkach
  • system płatnych poleceń i pomysłów pracowniczych
  • miejsca parkingowe dla pracowników

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072