Prawnik
  • Łódź
Prawnik
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Pekao Direct Sp. z o.o.
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa prawna Spółki,
  • Przygotowywanie projektów umów, dokumentów korporacyjnych, dokonywanie analizy prawnej wybranych dokumentów oraz zagadnień oraz opracowywanie opinii prawnych,
  • Przygotowywanie pism związanych z bieżącą działalnością spółki,
  • Nadzór i opracowanie dokumentów związanych z compliance - zapewnienie przeprowadzenia dokładnych ocen zgodności w celu oceny zgodności z obowiązującymi przepisami, regulacjami i politykami wewnętrznymi.

Oczekiwania:

  • Ukończone studia prawnicze lub/i w trakcie aplikacji,
  • Znajomość prawa cywilnego i prawa spółek oraz prawa bankowego (mile widziane),
  • Biegłość w ocenie ryzyka braku zgodności i opracowywaniu skutecznych strategii ograniczania ryzyka,
  • Dużą dbałość o szczegóły, aby zapewnić dokładność ocen zgodności, raportów i dokumentacji,
  • Silne umiejętności współpracy i pracy zespołowej umożliwiające efektywną współpracę z różnymi działami i zespołami w organizacji,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Dobra organizacja pracy.

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy,
  • Benefity: opieka medyczna PZU, dodatkowe ubezpieczenie, karta MultiSport,
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym (praca stacjonarna + praca zdalna),
  • Ambitne wyzwania do realizacji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w grupie Pekao S.A.

  • Praca Łódź
  • Prawnik Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080