Praktykant/ka w dziale rekrutacji
  • Katowice
praktykant/ka w dziale rekrutacji
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
14. 8. 2024

Jesteś osobą energiczną i komunikatywną? Chcesz zdobyć doświadczenie i poznać specyfikę pracy w branży HR? Dołącz do Randstad i rozwijaj się w międzynarodowej Agencji Pracy nr 1 na świecie.

Obecnie prowadzimy rekrutację na bezpłatne praktyki w naszym dziale rekrutacji pracowników tymczasowych. Okres trwania praktyk to 1-3 miesiące.

Oczekujemy

  • mile widziane posiadanie statusu studenta,
  • znajomość języka nagielsgo na poziomie zaawansowanym,
  • motywacji do zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • sumienności i nastawienia na rzetelne i skrupulatne wykonywanie zadań,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office.

Brzmi ciekawie? Czekamy na Twoją aplikację. Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące oferty, zadzwoń na nr +48667500873.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia.

Oferujemy

  • praktyczne doświadczenie – pracując z nami, będziesz uczestniczyć w projektach rekrutacyjnych które mają na celu zatrudnianie anglojęzycznych cudzoziemców do sektora prac fizycznych w Polsce. To doskonała okazja, by poznać specyfikę rynku pracy oraz zdobyć unikalne umiejętności rekrutacyjne.
  • wsparcie ekspertów – współpracuj z doświadczonymi rekruterami, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Otrzymasz pełne wsparcie merytoryczne na każdym etapie swoich działań.
  • indywidualny plan praktyk – dostosujemy zakres Twoich obowiązków do Twoich zainteresowań i potrzeb, abyś mógł rozwijać się w kierunku, który najbardziej Cię interesuje.
  • świetna atmosfera – pracujemy w zespole, który ceni sobie dobrą atmosferę, współpracę i wzajemne wsparcie. Praktyki u nas to nie tylko nauka, ale także przyjemność z pracy w zgranym zespole.
  • referencje po zakończeniu praktyk – Po zakończeniu praktyk otrzymasz od nas referencje, które będą cennym atutem w Twojej przyszłej karierze zawodowej.

Zadania

  • wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych),
  • postowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • obsługa wewnętrznych systemów rekrutacyjnych.

  • Praca Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544