PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH z doświadczeniem przy ELEWACJACH!
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
WMB Budownictwo Sp. z o.o.
12. 3. 2024

Firma WMB Budownictwo zatrudni PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH z doświadczeniem przy ELEWACJACH!
Zadania:
• Kompleksowe wykonywanie elewacji (system dociepleń: lekka mokra)
• Wykonujemy także elewacje wentylowane (możliwość przyuczenia)
• Prace ogólnobudowlane
• Praca na rusztowaniach
WYMAGANIA
• Min. kilkuletnie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Dokładność, terminowość , brak nałogów
OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie w ramach umowy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Stałą pracę również w okresie zimowym
• Zorganizowane dojazdy do pracy
• Możliwość rozwoju i awansu na stanowisko brygadzisty
26-30 zł/godz. Wg umiejętności

  • Praca Białystok
  • Operator maszyn budowlanych Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714