INŻYNIER BUDOWY - Kosztorysant robót budowlanych
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
REMONTDOM SC MAREK ŻUKOWSKI, MAREK GRYNCZEL
5. 3. 2024

Firma budowlana wraz z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby z doświadczeniem w zamówieniach publicznych osoby na stanowisko:
Inżynier budowy
Miejsce pracy: Białystok
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
* Przygotowanie i organizacja budowy
* Pomoc przy kosztorysowaniu robót budowlanych w Norma PRO
* Sporządzanie harmonogramów rzeczowo-finansowych
* Rozliczanie robót
* Prowadzenie i nadzór nad budową
* Zamawianie materiałów budowlanych
NASZE WYMAGANIA:
* Wykształcenie wyższe techniczne – kierunek budownictwo
* Umiejętność kosztorysowania
* Znajomość programów kosztorysowych tj. Norma
* Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
* Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
* Samodzielność, odpowiedzialność, skrupulatność
* Bardzo dobra organizacja pracy własnej
* Prawo jazdy kategorii B
TO OFERUJEMY:
* Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
*Praca stacjonarna w siedzibie firmy (bez delegacji) od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
* Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
* Niezbędne narzędzia pracy (auto, telefon, laptop)
Kwota wynagrodzenia będzie ustalana indywidualnie i zależy od umiejętności i doświadczenia kandydata.
W CV prosimy o umieszczenie klauzuli :
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Remontdom s.c. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres @ z dopiskiem - INZYNIER BUDOWY
lub przez formularz

  • Praca Białystok
  • Kosztorysant Białystok
  • Operator maszyn budowlanych Białystok
  • Inżynier Białystok
  • Inżynier oprogramowania Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714