Pracownika Ochrony - obiekt handlowy
  • Bielsk Podlaski
Bielsk Podlaski, Bielsk Podlaski, podlaskie, Polska
Securitas Polska
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Securitas PolskaOpis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Ochrony Fizycznej na obiekcie handlowym

Miejsce pracy: Bielsk Podlaski

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków:

  • obserwacja własna oraz przy pomocy systemu CCTV hali sprzedaży,
  • podejmowanie interwencji sklepowych,
  • prowadzenie dokumentacji służbowej.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS
  • pracę w pełnym wymiarze godzin, zmiany: 7-14:00, 14-22:00,
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,
  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
  • kompletne, bezpłatne umundurowanie,
  • szkolenie wdrażające w pełni przygotowujące do pracy,
  • możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek nieoprocentowanych, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS),
  • środowisko pracy ukierunkowane na rozwój pracownika.

Kwalifikacje

  • niekaralność,
  • dyspozycyjność,
  • zaangażowanie.

Doświadczenie w pracy w ochronie mile widziane!

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie drogą internetową lub kontakt pod numer telefonu: 6-9-0-1-0-1-6-1-5 .

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

  • Praca Bielsk Podlaski
  • Przedstawiciel handlowy Bielsk Podlaski
  • Pracownik fizyczny Bielsk Podlaski
  • Pracownik biurowy Bielsk Podlaski
  • Pracownik produkcji Bielsk Podlaski
  • Bielsk Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551