Pracownik Ochrony- strażnik- Lewki
  • Bielsk Podlaski
Bielsk Podlaski, Bielsk Podlaski, Podlaskie, Polska
Impel
13. 3. 2024

Zostań Pracownikiem Ochrony i zadbaj z nami o bezpieczeństwo na terenie Obiektu w okolicy Bielska Podlaskiego
Lokalizacja: Lewki - obiekt budowa
Główne zadania:
- Stała ochrona mienia;
- Obchody na terenie obiektu
- Kontrola ruchu osobowego;
Wymagania
- Dyspozycyjność, sumienność;
- Niekaralność;
- mile widziane orzeczenie o st. niepełnosprawności umiarkowanym
Oferujemy:
- Pracę w godzinach 7-9, 19-7 lub służby 24h
- Zatrudnienie na podstawie umowa o pracę
- Terminowe wynagrodzenie zawsze płatne do 10 -tego każdego miesiąca;
- Bezpłatne umundurowanie i wyposażenie na stanowisku pracy;
- Możliwość przystąpienie do prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach;
- Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie na preferencyjnych warunkach;
- Możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu lub o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod nr tel. 510015275 po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44 lub wysłać SMS Ochrona Bielsk Podlaski;
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Słonimskiego 1.

  • Praca Bielsk Podlaski
  • Pracownik biurowy Bielsk Podlaski
  • Pracownik produkcji Bielsk Podlaski
  • Pracownik fizyczny Bielsk Podlaski
  • Bielsk Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072