Pracownik Wydziału Wyklejania Stelaży Tapicerskich
  • Dobrydział
łódzkie, Dobrydział, łódzkie, Polska
Fabryka Mebli BENIX Kaczorowscy sp. z o.o.
31. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i narzędzi niezbędnych do wyklejania pianką.
  • Przygotowanie i kompletowanie materiałów piankowych do wyklejania stelaży tapicerskich.
  • Utrzymywanie porządku w magazynie i na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Gotowość do podjęcia pracy na pełen etap
  • Chęć do pracy i zaangażowanie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Praca łódzkie
  • Pracownik fizyczny łódzkie
  • Pracownik produkcji łódzkie
  • Pracownik biurowy łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080