Monter Stelaży Mebli Tapicerowanych
  • Dobrydział
łódzkie, Dobrydział, łódzkie, Polska
Fabryka Mebli BENIX Kaczorowscy sp. z o.o.
16. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Montaż stelaży mebli tapicerowanych zgodnie z wytycznymi i standardami firmy
  • Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia płynności procesu produkcyjnego
  • Monitorowanie jakości wykonywanej pracy i zgłaszanie ewentualnych problemów przełożonemu

Nasze wymagania

  • Chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i przyswajania nowych informacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dbałość o szczegóły i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Mile widziana znajomość języka polskiego, jednak nie jest to wymóg konieczny

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość pracy w nowoczesnych i bezpiecznych warunkach
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

  • Praca łódzkie
  • Monter łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322